sobota, 27 grudnia 2014

Peppo Fabryka Królika - idealny pomysł na oryginalny prezent dla każdego!

Witajcie po Świętach! Dziś w ramach odpoczynku od jedzenia chciałam przedstawić Wam kogoś szczególnego! Te szczególne postaci to Panie Królikowe z Fabryki Królika Peppo.


Nasze Panie Królikowe już dziś znajdą swoje nowe opiekunki - nasze Chrześciaczki - Helenkę i Zosię.

Króliki są WYJĄTKOWE! Poza tym, że są bardzo starannie wykonane...to posiadają śliczne ubranka i wykończenia - nasze odziane są w spódniczki i robione na drutach sweterki i czapeczki! Na uszach mają wyhaftowane imiona dziewczynek, które staną się ich posiadaczkami. Każdy królik posiada swój numerowany certyfikat oraz dołączoną torbę, w którą można zapakować prezent :) 

Są tak boskie, że nie wiem jak się dziś z nimi rozstanę!! 


Te wspaniałe zabawki możecie kupić bezpośrednio kontaktując się przez Facebook z przemiłą osóbką, która zrealizuje Wasze zamówienie - lub zamówić na Pakamerze. Uwierzcie mi - nie pożałujecie zakupu takiego zwierzaczka dla swojej pociechy :) A czemu nie też dla siebie ?! :)Jeśli zatem nie macie pomysłu na prezent, nie chcecie kupować kolejnego kucyka Ponny, kolejnego zestawu Lego czy innych Fischer Price'ów - to jest genialne rozwiązanie! Sprawdzi się na każdą okazję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...